Hakkımızda

2000 yılında kurulan BMX Otomasyon Makine, ambalaj paketleme makinaları imalat ve montajı alanında faliyet göstermektedir.
BMX Otomasyon Makine tarafından üretilen makinalar Türkiye ile birlikte tüm dünya ülkelerinde hizmet vermektedir.

Üretim, sevkiyat, montaj dahil satış sonrasında teknik hizmetlere kadar tüm aşamalarda ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun üretim yapmak suretiyle, maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Kalite anlayışımız, üretimden başlayıp satış sonrası destek aşamalarına kadar maksimum müşteri memnuniyetidir. Her çeşit ürün paketlemesine uygun makina çeşitleriyle ve gerçekçi fiyat politikası ile hizmet veren firmamız, hem yurt içinde hem de yurt dışı piyasada bilinen bir marka haline gelmiştir.

Sektöründen öncü kuruluş olmanın getirdiği sorumlulukla araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem veren firmamız, üretilen her yeni makine modelinde; müşterilerine daha verimli ve daha ekonomik üretim tekniklerine sahip tesisler sunmaktadır.

Tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizle…

BMX Otomasyon Makina İmalat Montaj Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

ADRES

BMX OTOMASYON MAKİNA LTD. ŞTİ.

Topçular Mh. Uzakçiftlik Sk. No:10
34055, Eyüpsultan / İstanbul

Konum - Location

E-MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.